GU10-AR111-GX5,3
GU10-AR111-GX5,3
GU10-AR111-GX5,3
GU10-AR111-GX5,3
GU10-AR111-GX5,3
GU10-AR111-GX5,3
SPOT ΡΑΓΑΣ MONOΦΑΣΙΚΟ LED ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΟΜΕΝΟ 30W CCT ΜΑΥΡΟ
ΚΟΥΔΟΥΝΙ ΑΣΥΡΜΑΤΟ
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΓΡΑΜΜΙΚΗ ΨΥΚΤΡΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
ΣΠΟΤ ΣΩΛΗΝΑ ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΜΑΥΡΟ 6W 4000Κ ΓΙΑ ΜΑΓΝΗΤΙΚΗ ΡΑΓΑ
ΑΠΛΙΚΑ LED ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 2W CCT
ΧΩΝΕΥΤΟ ΛΕΠΤΟ LED ΟΡΟΦΗΣ 6W CCT
Προβολέας LED 50W CCT
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΟΡΟΦΗΣ LED 40W [ 3000K | 4000K | 6000K ]
ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΔΑΠΕΔΟΥ 45W
HIKVISION - DS-7104NI-Q1(C)
Σύνδεσμος μεσαίος 10mm
ΑΠΛΙΚΑ LED ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 1.5W CCT