GU10-AR111-GX5,3
GU10-AR111-GX5,3
GU10-AR111-GX5,3
GU10-AR111-GX5,3
GU10-AR111-GX5,3
GU10-AR111-GX5,3
ΑΠΛΙΚΑ LED ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 2X5W 3000K
HIKVISION - DS-2CD2746G2-IZS(C)
ΑΠΛΙΚΑ LED ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 2X3W 4000K
ΛΑΜΠΤΗΡAΣ E27 EDISON Dimmable 40W 2200K
Σύνδεσμος Μεσαίος RGB
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 3 ΘΕΣΕΩΝ
ΑΠΛΙΚΑ ΟΒΑΛ 15W 4000K
ΧΩΝΕΥΤΟ ΣΤΕΓΑΝΟ SMD 9W 4000K
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΕΣ ΔΙΠΟΛΙΚΕΣ
ΧΩΝΕΥΤΟ GU10 10W
ΡΑΓA 2m
Ανεμιστήρας Οροφής με Φως LED 36W Λευκό 3000K/4000K/6000K
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 4 ΘΕΣΕΩΝ
ΑΠΛΙΚΑ LED ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 2X4W 4000K
HIKVISION - DS-7608NI-K1(C)
ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED PANEL 15W CCT
ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ LED ΟΡΟΦΗΣ 18W 3000K
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΑ 3m
ΑΝΤΑΠΤΟΡΑΣ ΜΕ ΔΙΑΚΟΠΤΗ 1 Χ SCHUKO | ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΥΠΕΡΤΑΣΗΣ
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΕΣ SCHUKO 5m
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ 3 ΘΕΣΕΩΝ
ΜΠΑΛΑΝΤΕΖΕΣ SCHUKO 5m
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ ΚΥΒΟΣ
ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ
ΠΟΛΥΠΡΙΖΑ 4x ΠΡΙΖΕΣ 3m
ΑΠΛΙΚΑ LED ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 12W 4000K
ΛΑΜΠΤΗΡAΣ E27 FILAMENT Dimmable 7W 2200K
HIKVISION - DS-2CD2347G2-L(C)
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ ΣΤΕΓΑΝΟ 5 ΘΕΣΕΩΝ
ΑΠΛΙΚΑ LED ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ 2X6W 4000K
ΧΩΝΕΥΤΟ ΓΡΑΜΜΙΚΟ ΠΡΟΦΙΛ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Σένσορας φωτός (ημέρας/νύχτας) τοίχου με χρονοδιακόπτη
ΠΟΛΥΠΡΙΖΟ 3 ΘΕΣΕΩΝ με USB
GU10 5W 38o 4000K